Telebimy

Telebim to ekran, który skonstruowany jest ze specjalistycznych diod LED. Taki ekran umożliwia wyświetlanie kolorowych obrazów dobrej jakości. Telebimy mają duże rozmiary – wyświetlany na nich obraz dociera do bardzo wielu osób.

Duża zaletą telebimów jest to, że sprawdzają się zarówno w halach i różnego typu obiektach, jak również na zewnątrz. Co więcej, zdają egzamin niemal w każdych warunkach – umożliwiają wyświetlenie wyraźnego obrazu nawet w bardzo dużym nasłonecznieniu czy w deszczu.

telebimy

Do czego nadają się telebimy?

Telebimy to ekrany, które wykorzystywane są podczas różnego typu imprez, w tym również imprez plenerowych. Za pomocą telebimów można wyświetlić różnego typu materiały.

005-dzwiek

Oprawa imprez sportowych

Telebimy znajdują zastosowanie podczas imprez sportowych. Telebimy sprawdzą się jako tabela wyników, mogą być na nich wyświetlane informacje o sponsorach danej imprezy, jak również o zawodnikach.

007-dzwiek

Oprawa koncertów

Każda wybierająca się na koncert osoba marzy o tym, by być jak najbliżej sceny. Niestety, nie wszystkim udaje się to. Dzięki telebimom nawet osoby znajdujące się bardzo daleko sceny będą widzieć, co się na niej dzieje.

007-konferencje-kongresy-gale

Eventy i szkolenia

Telebimy doskonale sprawdzają się podczas różnego rodzaju eventów branżowych. Dzięki takim ekranom można wyświetlić informacje o produktach i usługach oferowanych przez firmę. Telebimy umożliwiają też wyświetlanie grafiki i materiałów podczas szkoleń.

Rodzaje telebimów

Telebimy outdoor

Telebimy outdoor to ekrany przeznaczone do wykorzystania na zewnątrz. Takie ekrany umożliwiają wyświetlanie reklam i innych materiałów nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych – w słońcu, deszczu lub śniegu.

Telebimy indoor

Telebimy indoor, czyli ekrany led wewnętrzne znajdują zastosowanie w obiektach, na przykład w halach koncertowych, salach sportowych, holach. Dzięki takim telebimom wyświetlić możemy reklamy, obwieszczenia, jak również to, co dzieje się na scenie.

Telebimy rental

Telebimy rental to inaczej telebimy mobilne, w zależności od rodzaju znajdują one zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Takie ekrany są lekkie i bezproblemowe w montażu, umożliwiają wyświetlanie materiałów różnego typu.

Wynajem telebimów i ekranów LED

Wynająć możemy telebimy o różnej wielkości, przeznaczone do montażu na zewnątrz, jak również wewnątrz różnego typu pomieszczeń. Niezależnie od rodzaju, telebimy są gwarancją obrazu dobrej jakości, który dotrze do szerokiego grona odbiorców. Jak widać, wynajem telebimów niesie z sobą wiele korzyści, a nie generuje wysokich kosztów.

Nasza firma oferuje wynajem telebimów różnego typu ― poznajemy potrzeby naszych klientów i wspólnie dobieramy najlepsze rozwiązanie. Telebimy dostarczamy na miejsce i zajmujemy się montażem.

Skontaktuj się z nami

tel. 601 673 399

3tech

ul. Lachmana 4 LU1
02-786 Warszawa

tel.: +48 601 673 399
tel.: (22) 497-70-00
tel.: (22) 423-22-33
mail: info@3tech.pl

Tomek tel.: +48 510 333 603
mail: tomek@3tech.pl

Karolina tel.: +48 511 002 009
mail: karolina@3tech.pl