Scenografia Eventowa

 

Scenografia na eventy, imprezy, konferencje

Zajmujemy się tworzeniem scenografii obiektowej i multimedialnej. Podczas każdej realizacji uwzględniamy preferencje klienta, charakter wydarzenia, jak również ograniczenia, jakie nakłada na nas przestrzeń, w której odbędzie się event czy konferencja.

Podczas budowy scenografii, wykorzystujemy konstrukcje, ścianki, zastawki wszelkiego typu dekoracje, jak również oświetlenie, z pomocą którego można stworzyć wyjątkowe animacje.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem nagłaśniającym zapewniamy też szeroki wybór multimediów – ścian LCD, ekranów interaktywnych i innych.

Oferta

Scenografia filmowa

Wzorowanie się na scenografii filmowej to kolejne z rozwiązań. Przygotujemy zarówno scenografię z filmowych i bajkowych hitów z dawnych lat, jak również z najnowszych ekranizacji.

Scenografia reklamowa

Projekt scenografii reklamowej, którą chcemy pokazać na branżowym wydarzeniu musi być oryginalny i kojarzyć się z daną firmą lub produktem. W tej kwestii również służymy pomocą.

Scenografia ambientowa

Scenografia ambientowa, czyli dekoracja niestandardowa to kolejny obszar naszych usług, jako przykład możemy tutaj podać stoisko targowe w kształcie pirackiego statku.

Scenografia tematyczna

Scenografia powinna być dostosowana do charakteru eventu. Nasz zespół stworzy dla Was scenografię na imprezę firmową, konferencję, targi, gale i wszelkiego typu wydarzenia.

Przykładowe scenografie

Scenografia
Scenografia
Scenografia
Scenografia
Scenografia

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wynajem

Nasza oferta to również wynajem oświetlenia, nagłośnienia, multimediów na różnego typu imprezy. Zapewniamy również fachową obsługę wynajętego sprzętu.

Dekoracje

Dekoracja przestrzeni to podstawa. Proponujemy oświetlenie, dzięki któremu można stworzyć różnego typu barwy i animacje, jak również ścianki i konstrukcje do realizacji scenografii obiektowej.

Obsługa techniczna

Zapewniamy obsługę techniczną sprzętu nagłaśniającego i oświetleniowego oraz montaż dekoracji podczas uroczystości otwarcia obiektów, konferencji, targów i innych wydarzeń.

Transport

Zadbamy, by wypożyczony sprzęt szybko znalazł się na miejscu. Zapewniamy transport dekoracji, konstrukcji, multimediów i innych artykułów. Działamy na terenie Całej Polski, dojeżdżamy z Warszawy.

3 TECH – Najwyższy poziom scenografii

Bierzemy pod uwagę różne możliwości i dbamy o to, by budowa każdego z elementów scenografii spełniała najwyższe standardy. Ważne są dla nas zarówno projekt i realizacja scenografii, idealne dobranie dekoracji, jak również fachowe montaż i obsługa oświetlenia oraz  nagłośnienia.

Wciąż szukamy nowych inspiracji i nie brakuje nam kreatywnych pomysłów na stworzenie wyjątkowej scenerii wydarzeń o różnym charakterze.

Nasza firma zadba o to, by spotkanie firmowe, targowe i każda inna impreza na długo zapadły w pamięć Waszych gości.

Czy chcesz wynająć lub stworzyć personalizowaną scenografię?

Personalizowana scenografia? Taka, która będzie w 100% zgodna z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami? Służymy pomocą! Nasz zespół stworzy dla Ciebie unikalny projekt i zadba, by jego realizacja przebiegała bez najmniejszych problemów. Nie boimy się nawet bardzo fantazyjnych pomysłów. Budujemy scenografię w różnym stylu i z uwzględnieniem wszelkiego typu motywów.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

TEL. 601 673 399

3tech

ul. Lachmana 4 LU1
02-786 Warszawa

tel.: +48 601 673 399
tel.: (22) 497-70-00
tel.: (22) 423-22-33
mail: info@3tech.pl

Tomek tel.: +48 510 333 603
mail: tomek@3tech.pl

Karolina tel.: +48 511 002 009
mail: karolina@3tech.pl