Infokioski

Profesjonalny wynajem

Infokiosk, zwany również interaktywnym punktem informacyjnym to urządzenie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dzięki infokioskom można w sprawny i bezproblemowy sposób uzyskać potrzebne informacje na różnego typu tematy, na przykład dotyczące dojazdu na dworzec autobusowy.

Infokioski wyposażone są w duże ekrany dotykowe, wyświetlany są na nich tekst, jak również grafiki, a nawet wideo. Urządzenia i są intuicyjne w obsłudze — uzyskanie informacji nie sprawi kłopotu nawet osobie, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z infokioskiem.

Infokioski mogą być wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, w szczególności przydatne są w miejscach o wzmożonym ruchu, na przykład na starówce, ale również w hotelach czy centrach handlowych.

W 3 TECH specjalizujemy się w wynajmie infokiosków, które świetnie sprawdzą się podczas eventów, targach konferencyjnych, jako narzędzie do instalacji dedykowanych aplikacji (np. quizy, oferty, galerie, gry, strony www czy prezentacje)

Infokiosk działa jak duży tablet z możliwością dowolnej personalizacji.

infokiosk

Dlaczego warto korzystać z infokiosku?

Z infokiosków warto korzystać, gdy:

  1. Potrzebujemy informacji na temat dworców autobusowych, szpitali, dojazdu na lotnisko, przystanków tramwajowych i autobusowych.
  2. Kiedy szukamy informacji na temat atrakcji turystycznych w danym mieście.
  3. Niektóre z infokiosków umożliwiają zakup biletów autobusowych i tramwajowych, jak również doładowanie kart komunikacji miejskiej.
  4. Za pomocą niektórych infokiosków możemy zarezerwować lub kupić różnego typu produkty i artykuły.

Wynajem – Oferta

Z infokiosków korzystają turyści i osoby nieznające danego miasta, jak również jego stali mieszkańcy – właśnie dlatego na wynajem infokiosku decyduje się wiele firm i przedsiębiorstw.

Warto tutaj wspomnieć o tym, że przedsiębiorcy i instytucje decydujące się na wynajem infokiosku, mogą za pomocą takiego urządzenia zyskać nowych klientów. W jaki sposób? Za pomocą infokiosku może wypromować swoje hotel, restaurację, sklep z pamiątkami, wypożyczalnię rowerów, sieć taksówek, muzeum i tak dalej.

Infokioski mają nowoczesny design, działają bezawaryjnie i są dużą pomocą dla osób, które pilnie szukają różnego typu informacji.

Jak widać wynajem infokiosku ma wiele, wiele zalet.

Skontaktuj się z nami

TEL. 601 673 399

3tech

ul. Lachmana 4 LU1
02-786 Warszawa

tel.: +48 601 673 399
tel.: (22) 497-70-00
tel.: (22) 423-22-33
mail: info@3tech.pl

Tomek tel.: +48 510 333 603
mail: tomek@3tech.pl

Karolina tel.: +48 511 002 009
mail: karolina@3tech.pl